31.12.2023
GLAM New Year’s Eve Celebration

Enklawa Art & Music Club | Warszawa

Zapraszamy serdecznie do Enklawa Art&Music Club na niezapomnianą sylwestrową noc pod hasłem GLAM New Year’s Eve! To wyjątkowe wydarzenie z pewnością zapewni Wam niezapomnianą zabawę, przepełnioną emocjami i atrakcjami, oraz niezbędną energią na rozpoczęcie nadchodzącego, Nowego Roku!

POBIERZ OFERTĘ

Nasz klub, położony w sercu Warszawy to idealne miejsce do świętowania Nowego Roku w ekskluzywnej atmosferze. Przygotowaliśmy specjalny program – kulinarny, artystyczny i imprezowy, a do tego wyjątkowa aranżacja wnętrz stworzą magiczną atmosferę, która zachwyci stałych, jak i nowych Gości.

W PROGRAMIE
DJ PARTY SET

Ulubiony rezydent Enklawy DJ ZAKS ze specjalną playlistą w rytmach dance/electro i z gustownym… DISCO!

LIVE MUSIC SETS

W trakcie imprezy, zatańczymy i zaśpiewamy Polskie przeboje taneczne oraz liczne klubowe hity wykonane na żywo przez Natalię Skowron – utalentowaną finalistkę i laureatkę konkursów muzycznych, w tym Festiwalu Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza oraz Kacpra Grzelaka – przebojowego wokalistę i gitarzystę, laureata programu Szansa na Sukces, uczestnika The Voice of Poland!

ZJAWISKOWE POKAZY naszego tanecznego team'u!

ENKLAWA EXCLUSIVE EXPERIENCE

ekskluzywne wydarzenie, łączące wyjątkowe doświadczenie kulinarne z występami artystycznymi!

& WIELE INNYCH NIESPODZIANEK!

ENKLAWA EXCLUSIVE EXPERIENCE to wydarzenie, które po raz pierwszy odbędzie się w naszym klubie. Ekskluzywny before, dla ograniczonej liczby gości, który pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo, korzystając z naszego klubu… prawie na wyłączność!

Od godziny 20:00, ograniczona do 50 osób ilość Gości, skosztuje wyśmienitego menu degustacyjnego, skomponowanego przez wybitnego francuskiego szefa kuchni Damien Bignon. 5 potraw wykonanych z wyjątkowych produktów sprowadzonych m.in. prosto z Francji specjalnie na tę okazję!

Degustacja odbędzie się w kameralnej atmosferze, w gustownym klimacie disco, urozmaiconym występami Natalii Skowron i Kacpra Grzelaka oraz pokazem artystycznym naszych utalentowanych tancerek. Jedyna i pierwsza okazja na odkrycie klubu Enklawa w innym, ekskluzywnym obliczu! UWAGA: ostateczny termin zakupu biletu „Enklawa Exclusive Experience”: 17 grudnia 2023.

BILETY

 • Enklawa Exclusive Experience
  490 pln/os.*
  (Wstęp od godz. 20:00 | Degustacja: 20:30) / Welcome Bubbles
 • New Year’s Eve Party
  miejsce siedzące: 190 pln/os.*
  (Wstęp od godz. 21:30) / Welcome Bubbles do 23:00
 • New Year’s Eve Party
  miejsce stojące: 120 pln/os.*
  (Wstęp od godz. 21:30) / Welcome Bubbles do 23:00

*Ceny nie zawierają napojów

KUP BILET

UWAGA: Oferujemy miejsca siedzące przy stolikach 4-o lub 8-o osobowych. Przy grupowej rezerwacji, w trosce o zapewnienie całej grupie miejsc przy tym samym stoliku, prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy z informacją o liczbie przewidzianych osób: rezerwacje@enklawa.com (Rezerwacja stolika możliwa wyłącznie po zakupie biletów.)

Przedsprzedaż i sprzedaż:

Bilety dostępne od 24 listopada na miejscu (w kasie) oraz on-line poprzez portal lub aplikację Biletomat.pl

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona. Sprzedaż i wstęp w dniu wydarzenia jedynie wedle dostępnej przestrzeni w klubie!

Zapraszamy i życzymy miłej zabawy! #SeeYou

Zgłoś zdjęcie do usunięcia

Każde zgłoszenie jest weryfikowane przez nas.
Brak kontaktu telefonicznego z wysyłającym będzie powodować uniważnienie zgłoszenia.

Najedź kursorem i zobacz kod