O nas

Przeistoczyliśmy serce stolicy w prawdziwy raj dla osób pragnących celebrować ważne momenty, oraz te nieco mniej formalne, ale równie ważne.

Z dumą prezentujemy naszą unikalną przestrzeń, która powstała w centrum Warszawy dwie dekady temu. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy enklawę pełną pozytywnej energii, miejsce, gdzie nowoczesność i styl idą w parze z tradycją i ciepłem.

Jesteśmy częścią Waszych życiowych sukcesów, radosnych świąt, niezapomnianych urodzin, a także romantycznych ślubów i wzruszających narodzin. Sprawiamy, że nawet zwyczajne wieczory bez okazji zamieniają się w magiczne chwile, które wspominane są latami.

To nasza historia, która zaczęła się 20 lat temu i nieprzerwanie trwa, pełna chwil, które trwale zapisały się w pamięci naszych gości. To nasza misja, którą spełniamy z niezmienną pasją, tworząc miejsce, które przyciąga swoją niepowtarzalną atmosferą.

Czy jesteś gotowy na odkrycie naszej enklawy?
Czy pragniesz doświadczyć niezrównanej atmosfery, która nas wyróżnia?
Czy jesteś gotów stać się częścią naszej historii?

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej unikalnej przestrzeni, gdzie dobre chwile stają się niezapomnianymi wspomnieniami. Doświadcz niepowtarzalnej energii miejsca, które tworzymy z myślą o Tobie. Zanurz się w wyjątkową atmosferę, która przeniesie Cię w inny wymiar radości i relaksu.

Czy czujesz, że to jest miejsce dla Ciebie? Czy jesteś gotów na niezapomniane chwile? Czy jesteś gotów doświadczyć, co to znaczy prawdziwa celebracja? Czekamy na Ciebie. Odkryj naszą enklawę.

Dyskoteka Enklawa to miejsce, gdzie rytm nocnego życia Warszawy bije najmocniej. Nasza propozycja to wyjątkowy miks najlepszych dźwięków, energetyczna atmosfera oraz profesjonalna obsługa, która sprawi, że każda chwila spędzona u nas będzie niezapomniana.

Zachwyć się oszałamiającym wystrojem wnętrza, gdzie luksus łączy się z nowoczesnością i elegancją. Taniec do białego rana na przestronnym parkiecie, oryginalne koktajle serwowane przez utalentowanych barmanów oraz doskonałe show, które pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości.

W Enklawie każdy znajdzie coś dla siebie - oferujemy wyjątkowe wydarzenia tematyczne, live acty, koncerty oraz występy DJ-ów, którzy porywają do tańca zarówno fanów muzyki elektronicznej, jak i tych, którzy wolą klasykę czy najnowsze hity.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie odnajdziesz prawdziwą esencję nocnego życia, gdzie każdy wieczór staje się wyjątkowym doświadczeniem, Enklawa jest właśnie dla Ciebie. Zanurz się w rytmie nocy i dołącz do grona naszych zadowolonych gości, którzy odkryli, że prawdziwa magia może się zdarzyć tylko w Enklawie.

Zgłoś zdjęcie do usunięcia

Każde zgłoszenie jest weryfikowane przez nas.
Brak kontaktu telefonicznego z wysyłającym będzie powodować uniważnienie zgłoszenia.

Najedź kursorem i zobacz kod